O Nás

Výroba
Veškeré produkty Organic Harmony jsou vyráběné v malé rodinné firmě na Moravě, kde dbáme nejen na absolutní dodržování čistoty, ale především na ručně a s láskou vyráběné produkty, do kterých vkládáme vždy i kus sebe sama. Energie, která je z organických bylinných produktů znát, a je to pravé pro všechny milovníky zdravého života.

Receptury
Receptury, které Organic Harmony získala, jsou čerpány nejen od Ajurvédských lékařů, ale i ze zkušeností bylinkářů z celého světa

Suroviny
Bylinné oleje a veškeré bylinné suroviny, ze kterých jsou Organic Harmony produkty vyráběny jsou dováženy z farem a malých pěstitelů z Indie, kteří si zachovali pěstování plodin dle prastarých pravidel bez jakéhokoliv chemického hnojení či postřiků. Veškeré plodiny z těchto farem jsou následně zpracovány tak, aby si zanechali a nesli v sobě informaci, která má silné účinky na zdraví člověka.

Nabízíme
Nabídka již přesáhla 80 druhů produktů a bylin

Certifikace
Některé suroviny mají certifikaci na BIO, ale my na tomto certifikátu netrváme, protože některé zemědělce by tento cetrifikát stál takové úsilí a finanční zátěž, že jsme se rozhodli se na políčka vydat osobně a zhodnotit, zda budeme spolupracovat či nikoli. Ve svém repertoáru máme certifikované ekofarmy z Indie, Himalájí, Munnaru a ostatní ekologické zemědělce bez certifikace, ale pěstováním dle původních znalostí bez hnojení umělými hnojivy, bez použití strojů a podobně.

Naše vize
Chceme být preferovaným zdrojem organických bylinných produktů pro své vysoce kvalitní bioprodukty a přírodních ingredience potřebné v oblasti zdravotní péče a výživě.

Kvalita
Zajištění nejvyšší kvality přírodních biologických zdrojů pro lidské zdraví, které je v přímé harmonii s přírodou a v
souladu se sociálně-ekologickým způsobem odpovědnosti.


Zákazníci
ORGANIC HARMONY se uplatní jak v kosmetickém odvětví, v léčebných lázní, masážních salonech či v kamených prodejnách k přímé spotřebě. ORGANIC HARMONY produkty jsou dodávány po celé ČR a do okolních zemí jako je Slovensko a Rakousko. Využíváme všech dostupných dopravních možností dle preferencí zákazníků, letecké, poštovní služby, kurýrní služby atd. Budujeme dlouhodobé vztahy, a proto máme trpělivost např. s nováčky, a to i v případě, že mají na začátku spolupráce malé objednávky. Zároveň dodáváme jakékoliv množství.

Organic HARMONY - Vášeň pro lidi, kteří to cítí jako my.
ORGANIC HARMONY se zrodila z lásky k čistým, přírodním a ekologický produktům, jenž mají prospěch pro lidské zdraví bez poškozování zdraví planety. Tým ORGANIC HARMONY zahrnuje kvalifikovaného ajurvédského lékaře, lékařku "západní medicíny", agronomy a zkušené bylinkáře z celého světa.

Náš závazek kvality
Všechny výrobky dodávané standardy ORGANIC HARMONY jsou bez obsahu těžkých kovů jsou bez pesticidů a samozřejmostí je absence veškerých pegů, parfémů, barviv, chemických konzervantů a
podobně.


Většina dodávaných bylinných produktů je do jednoho roku od sklizně a mají tak zbytkovou životnost minimálně po jednoho roku.


Zdraví a spokojenost klientů, to jsou nejdůležitější faktory, na kterých si firma ORGANIC HARMONY
zakládá


  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS