Koupelové detoxikační soli

Relax sůl

Relax sůl
Hýčká,zjemňuje, oživuje, podporuje relaxaci
Výrobce
Dostupnost Na objednávku
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 200,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 200,00 CZK
Obsah
  • Podrobný popis
Koupelová sůl Relax je spojení solí z Mrtvého moře a Himalájské soli. Smyslná vůně vám zrelaxuje mysl, ale také blahodárnými účinky solí působí na pokožku celého těla.

Koupelová sůl vás povzbudí podmanivou vůní růže a kadidlovníku, zatímco sůl pokožku celého těla vyživuje, posiluje a chrání. Sůl z Mrtvého moře je bohatá na množství minerálních látek,
které zanechávají pleť jemnou, pružnou a zdravou. Pomáhá tak eliminovat kožní problémy a onemocnění jako je lupénka či ekzém a pleť ozdravuje.
Voňavá sůl do koupele vás povzbudí a příjemně naladí, zároveň pečuje o pleť, regeneruje, podporuje její zdraví a elasticitu.

Sůl v kombinaci s horkou vodou pomáhá změkčovat a odstraňovat odumřelé pleťové buňky, otevírá a pročišťuje póry. Připravuje tak pokožku na účinnější vstřebávání výživných látek z obsažených bylin.

Použití: Do teplé lázně přidejte 2-3 polévkové lžíce soli a nechte ji rozpustit. V koupeli setrvejte nejméně po 20 minut. Občasná masáž pokožky zvýší cirkulaci krve v těle a dosáhnete tím i lepších výsledků.

INCI: Chloride sodium (Dead sea salt, Himalya salt), Citrus limon Peel Oil (Lemon), Illicium verum Fruit/Seed Oil (Anise)

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledRelax sůl