Tělové zábaly, bahno

Regnerační tělový zábal - BAHNO

Novinka
Regnerační tělový zábal - BAHNO
REGENERACE, ZKRÁŠLENÍ, LUPENKA, KOŽNÍ POTÍŽE, STIMULACE KREVNÍHO OBĚHU, NERVOVÝ SYSTÉM Pomáhá tělu eliminovat toxiny a stimujule metabolismus buněk. Bahno z Mrtvého moře je unikátní pro své účinky.
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 300,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 300,00 CZK
Obsah
  • Podrobný popis
Přírodní síly Mrtvého moře jsou známy už po několik tisíciletí. Překypuje nezbytnými minerály jako je draslík, hořčík, sodík, brom a vápník který povzbuzuje, čistí a zklidňuje pokožku.
Bahno z Mrtvého moře je uznávaný po dlouhé věky pro jeho neobyčejně příznivé účinky na kůži a používá se v nejexkluzivnějších lázních. Nyní si můžete vychutnat tentýž lázeňský zážitek doma.
Minerály z mrtvého moře jsou přírodní surovinou, která může být použita pro tělo jako zdroj esenciálních minerálů pro všechny své základní potřeby.
REGENERAČNÍ tělový zábal je vhodný i pro celkovou relaxaci, uvolnění unaveného a neustálými stresy zatíženého organismu člověka. Obrovské množství jódu a brómu - v bahně, vodě a vzduchu dá do pořádku jakkoliv pocuchané nervy.

Celotělový minerální zábal tvoří na kůži těsnicí vrstvui, která zvyšuje tělesnou teplotu. Tok krve se aktivuje a kyslík i živiny proniknou dokonce i do těch nejmenších krevních cév a tím stimuluje aktivitu ve všech vrstvách pokožky.
Teplo pomáhá tělu eliminovat toxiny prostřednictvím potu a stimuluje metabolismus buněk.

REGENERAČNÍ ZÁBAL z bahna z mrtvého moře čistí, hydratuje a odstraňuje nečistoty z kůže, zanechává pokožku svěží a regenerovanou. Také stimuluje krevní oběh a je účinná při léčbě revmatismu,
snižuje projevy lupénky, ekzému a další kožních poruch. Má téměř okamžité efektivní výsledky při zlepšování přirozených procesů pleti, uvolnění revmatické bolesti, uvolnění svalů a zajištění vnitřní klid a pohody.
Profesionální terapeuti, luxusní lázně po celém světě používají klasickou léčbu teplými zábaly bohaté na minerály bahna z Mrtvého moře. To má za následek viditelné tónování, zmírnění bolesti svalů, hydratační účinky,
obnovení zdravého lesku na kůži a zlepšuje pružnost pokožky. Stejných účinklů této profesionální léčby můžete nyní také dosáhnout při koupání na domácím použití.

POUŽITÍ: Regenerace těla a pokožky
Vyhlazuje strukturu kůže i vlasů
Podporuje vylučovací systém
Stimuluje krevní oběh
Působí proti projevům LUPENKY, ekzémů, lišajů
Aktivuje regenerační síly organismu
Proti celulitidě

2x týdně po dobu alespoň 1-2 měsíce formou celotělového zábalu, nebo koupele a následně 1x za 4-6 týdnů

ZÁBAL regenerační : 15g (2 zarovnané polévkové lžíce) REGERERAČNÍ ZÁBAL smíchejte se 2-4 díly teplé vody (2-3 polévková lžíce). Smíchejte v porcelánové nebo skleněné misce a vytvořite lehce roztiratelnou hmotu.
Tu naneste rovnoměrně na celou plochu těla, přikrejte mikrotenovou folii nebo omotejte strešovou folii. Přikrejte dekou a nechejte 20 minut působit.
Poté se osprchujte bez použití mýdla a ješte 30 minut v teple odpočívejte.

ANTI-CELULITIDOVÝ ZÁBAL: 15g prášku (2 zarovnané polévkové lžíce) REGERERAČNÍ ZÁBAL smíchejte se 2 díly teplé vody ( 2 polévkové lžíce). Smíchejte v porcelánové nebo skleněné misce a vytvořite lehce roztiratelnou
hmotu. Tu naneste rovnoměrně na bříško, zadeček a stehna, přikrejte mikrotenovou folií nebo omotejte strešovou folii. Přikrejte dekou a nechejte 30 minut působit.
Poté se osprchujte bez použití mýdla a ješte 30 minut v teple odpočívejte.

KOUPEL: 2 polévkové lžíce rozpustěte v teple vodě (40-42°C) ve vaně, ve které si uděláte 20-ti minutovou lázeň. Poté se osprchujte bez použití mýdla a ještě 30 minut odpočívejte v teple.


INCI:


Související zboží
Relax olej
Relax olej
Shirodhara olej
Shirodhara olej
Relax sůl
Relax sůl
Ajurvédský Váta olej
Ajurvédský Váta olej
Abhyanga olej
Abhyanga olej
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS