Anti celulitidový olej

Anti - celul olej

Anti - celul olej
Pro pokožku postiženou celulitidou.
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 18 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 540,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 540,00 CZK
Objem
  • Podrobný popis
Tento olej se rychle vstřebává, krátce po masáži je pokožka elastická a jemná, bez pocitu mastnoty. Základem je sezamový, slunečnicový a amla olej, který poskytují vyváženou kombinací výživy a vysokého obsahu vitamínu A, E, F, které jsou nezbytné pro krásně hladkou pokožku. V tomto základě je 11 bylin, které se po staletí používají jako " rozpouštěče tuků" Grapefruit, pepř, cedr, skořice, zázvor, rozmarýn, kurkuma, citron, pomeranč, máta a kmín.
Svěží vůně citrusů je zároveň příjemnou relaxací.

V domácím prostředí je vhodné používat olej po koupeli. Dopřejte tělu trochu času pro nápravu a podpořte účinnost oleje cvičením a vyváženou stravou.

INCI: Sesamum Indicum Seed Oil (Sesame), Helianthus annuus Seed Oil (Sunflower), Emblica officinalis (Amla), Azadirachta indica ( Neem), Citrus grandis Peel Oil (Grapefruit), Piper nigrum Fruit Oil (Peper),
Apium graveolens Seed Oil (Celery), Cinnamomum ceylanicum Bark Oil (Cinamon), Zingiber officinalis Root Oil (Ginger), Rosmarinus officinalis Leaf Oil (Rosemary), Curcuma longa root oil( curcuma),
Citrus limon Peel Oil (Lemon), Citrus aurantinum dulcis Peel Oil (Orange), Boswellia carterii Oil (Kadidlo), Mentha piperita Oil (Mint), Carum carvi Fruit Oil (Cumin)
  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS