Nemoci A-Z

Zácpa

Zácpa
Bylinný Prostředek Pro Vyčištění Tlustého Střeva A Odstranění Zácpy
Výrobce
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky
Cena bez DPH 340,00 CZK
DPH 0 %
Cena s DPH 340,00 CZK
  • Podrobný popis
Prášek Triphala je směs nejpopulárnějších ájurvédských bylin Haritaki, Bhibhitaki a Amalaki.
Byliny v této kombinaci jsou užitečné při mnoha zdravotních problémech, protože odstraňují nahromaděné toxiny v těle. Tém je Triphala nejlepším bylinným prostředkem při zácpě a je účinným přípravkem na vyčištění tlustého střeva. Tento vzorec je zvláště účinný při léčbě zácpy a není návykovým prostředkem. Tyto bylinky jsou víceúčelové a jsou užitečné při problémech se zrakem, při vysokém cholesterolu, migréně, kyselosti, celkové slabosti či obezitě. Jedná se o účinné vyčištění tlustého střeva vytvořené z čistě přírodních bylin bez chemikálií.

BYLINY V TRIPHALA CHURNA
Triphala Churna je čistě rostlinný přípravek bez chemických látek. Přísady jsou používány v ayurvédském systému medicíny přes 6.000 bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

1. HARITAKI ( TERMINALIA CHEBULA )
Obvykle se nazývá "Chebula" je to velmi užitečná bylina pro trávicí systém. Lidé v Indii používají tuto bylinku při zácpě. Každá další formulace při zácpě obsahuje Haritaki. Nevyvolává průjem ale je posilující střeva.
Také zlepšuje funkci trávicího systému, čímž zabraňuje zablokování kanálů v zažívacím systému.

2. AMALAKI ( EMBLICA OFFICINALIS )
Amalaki je známý jako nejbohatší zdroj vitamínu C a používá se v Ayurvédě jako "terapie Rasayana" (rejuvenativní terapie). Je také bohatým zdrojem vápníku. Funguje nejlépe s dalšími dvěma bylinami, tj. Haritaki a Bhibhitaki. Poskytuje výživu celého těla a odstraňuje toxiny z těla.

3. BHIBHITAKI ( TERMINALIA BELLERICA )
Tato kombinace tří druhů ovoce, jmenovitě "Harad (Chebulic myrobalan)," Amla "a" Bahera (Belleric myrobalan), jsou užitečné při odstraňování tuků z těla. Posiluje metabolismus žluči v játrech a pomáhá tělu při odstraňování tukových ložisek.

  • PŘIHLÁŠENÍ
LOGIN
HESLO
Přihlásit
Registrace
Zapomenuté heslo
  • DOPORUČTE NÁS
  • HISTORIE
NáhledZácpa